Specializace

Na našem pracovišti provádíme veškerá urologická klinická vyšetření včetně vyšetření prostaty (i preventivní), laboratorní testy včetně PSA, vyšetření moče, kultivace. Nabízíme rovněž ultrazvukové vyšetření ledvin, močového měchýře, zevního genitálu a prostaty.

Naše nejmodernější ultrazvukové vybavení umožňuje také zobrazení prostaty zavedenou sondou do konečníku, což významně zpřesňuje zhodnocení prostaty i cílení odběrů vzorků při biopsii prostaty. Pomocí tzv. smart fusion technologie odebíráme bioptické vzorky z části prostaty, která je podezřelá z postižení nádorem z předcházejícího vyšetření magnetickou rezonancí.

Samotnou biopsii prostaty provádíme v lokálním znecitlivění. Neméně důležitou součástí spektra poskytované péče jsou funkční vyšetření dolních močových cest – uroflowmetrie, urodynamické vyšetření. V rámci diagnostiky i sledování nádorů moč.měchýře provádíme rutinní cystoskopická vyšetření včetně flexibilních. V rámci jedné budovy poskytujeme také zobrazovací vyšetření počítačovou tomografií (CT) a magnetickou rezonancí (MRI).

Urologická ambulance – Klinika JL s.r.o.

Nabízíme veškerou ambulantní urologickou péči na vysoké úrovni. Výhody: Brzké objednání Plně vybavená ambulance včetně nejmodernějšího přístrojového vybavení. Zkušený a příjemný personál. Náš vedoucí lékař MUDr. Ivo Minárik , Ph.D. FEBU je předním českým specialistou na problematiku diagnostiky nádoru prostaty. Disponujeme speciálním ultrazvukovým přístrojem, který významně zpřesňuje jeho záchyt. Zázemí magnetické rezonance s brzkými termíny Ošetřujeme klienty všech zdravotních pojišťoven

Telefon na objednání: 296 186 111, mobil: 607 752 701 www.klinikajl.cz email: urologie@klinikajl.cz

Adresa: 2. patro, Klinika JL, s.r.o., , V Hůrkách 1296/10, Praha – Stodůlky, 158 00